24. 04. 2023

Starší přípravka skvěle v Brodě, mladší v Desné měla střeleckou smůlu

V neděli se odehrálo třetí kolo okresních turnajů přípravek a opět za naší účasti. Starší přípravka hrála na UMT v Železném Brodě a mladší odehrála svůj turnaj na UMT v Desné.
Starší přípravka - Jakub Balák, Robert Holeš, Vasil Nemyrovskyy, Matyáš Mlej, Václav Halama, David Morávek, Matěj Fidler a Antonín Jícha


FCP - Železný Brod A 0:1

FCP - Jablonec B 2:0

FCP - Tanvald 2:2

FCP - Lučany 1:5

FCP - Železný Brod B 3:0

FCP - Hodkovice 4:1


Komentář trenéra Ondřeje Podzimka: Kluci podali velmi dobrý výkon na celém turnaji. Snažili se o kombinační fotbal a některé gólové akce byly opravdu krásné. Všichni hráči podali skvělý výkon a s průběhem a výsledkem turnaje jsme spokojeni. Nejlepším střelcem byl Robert Holeš.


Mladší přípravka - Matyáš Jícha, Saša Meteleha, Jan Macko, Pavel Cialnic, Lukáš Křížek a Matyáš NikodýmFCP - Desná 0:3

FCP - Jablonec A 0:7

FCP - Jablonec B 4:4

FCP - Tanvald 3:7

FCP - Kokonín 2:5

FCP - Velké Hamry 5:8


Komentář trenéra Tomáše Tokára: Za mě poctivý a bojovný výkon od všech hráčů. Výsledky neodpovídaly předvedené hře. Ve většině utkání jsme soupeře přehrávali, ale bohužel jsme neproměňovali šance. Nejlepší hráčem byl dnes Maty Nikodým a nejlepšími střelci byli Pavel Cialnic a Matyáš Jícha.Mladší přípravka nastřílela 14 branek a v tabulce nastřílených branek skončila na čtvrtém místě. Prvnímu Tanvaldu nastříleli kluci tři ze čtyř branek, které na turnaji dostal. Máme na čem stavět.